Veelgestelde vragen | Routebeschrijving | Contact | English
Ahoy Rotterdam beursgebouw vergaderzaal congrescentrum evenementenhal sportpaleis zaal huren Ahoy Rotterdam beurzen congressen conferenties tentoonstellingen evenementen presentaties vergaderingen exposities Ahoy Rotterdam beurs congres conferentie tentoonstelling evenement presentatie vergadering vakbeurs expositie Ahoy Rotterdam entertainment Ahoy Rotterdam catering ruimte huren accommodatie locatie
 

Datum, tijd en locatie
 
Data 13 augustus 2009
Locatie  Sportpaleis
Plattegrond     Seatingplan
Deuren open  18.30 uur
Aanvang  19.30 uur
Einde  ca. 22.30 uur
 
 
Prijzen
 
Toegangsprijs € 59,-
(exclusief servicekosten)
 
 
Eten en drinken
 
Self Service restaurant
Cafe Ahoy
 
 
Bereikbaarheid en toegankelijkheid
 
Routebeschrijving
Eigen- en openbaar vervoer informatie
Toegankelijkheid minder valide
 
 
Kaartverkoop
  Start voorverkoop  : 8 mei 2009

Via www.livenation.nl en 0900 - 1010 2020 (45 cpm).

Geen voorverkoop aan de Kassa van Ahoy. Op de dag van het evenement, bij beschikbaarheid van kaarten, is het kopen van kaarten aan de Kassa van Ahoy mogelijk.
 
 
Organisatie
  Mojo Concerts
www.livenation.nl
 
 

  Evenementen / Pearl Jam

Pearl Jam

Slechts vier Europese steden doet Pearl Jam deze zomer aan en wij zijn erg blij dat ook Rotterdam deel uitmaakt van dit handjevol optredens. Sterker nog, Nederland mag het startsein geven. Op donderdag 13 augustus 2009 trappen Eddie Vedder en zijn kompanen de rit door Europa af in Rotterdam.

In de herfst van 2009 brengt Pearl Jam een gloednieuw, door Brendan O'Brien geproduceerd, album uit, waarna de band hopelijk, zoniet waarschijnlijk weer snel terugkomt naar Europa, voor een grote tour.

De rondgang van Pearl Jam langs vier Europese steden in de zomer van 2009 kenmerkt de terugkeer van Pearl Jam naar Europa sinds hun laatste tour alhier in 2007. Destijds verzorgde de band 13 headlining-shows en diverse festivaloptredens in Engeland, Portugal, Spanje, Duitsland, Polen, Oostenrijk, Italië, Denemarken, België en ook in Nederland gaf Pearl Jam, op 28 juni 2007, een onvergetelijke show in het Goffertpark. Dat de aankomende show van Pearl Jam, op donderdag 13 augustus 2009 in Ahoy Rotterdam, wederom legendarisch zal zijn, staat nu al vast.

Let op! Er zijn toegangskaarten geannuleerd die via tussenhandelaren zijn doorverkocht. Lees hier het bericht.

Voorprogramma: Gomez

Update: Extra kaarten vrijgekomen! Wees er snel bij!

Kom je met de auto naar Ahoy, houd dan rekening met de afsluiting van de Maastunnel in Rotterdam wegens werkzaamheden. Voor de omleiding, volg de borden richting Rotterdam-Zuid.
Veel gestelde vragen over concerten
Mag ik een foto- of filmcamera meenemen?  
Kan ik goed parkeren bij Ahoy?  
Hoe laat gaan de deuren open?  
Kan ik een handtekening krijgen van de artiest wiens concert ik bezoek?  
Mag ik zelf consumpties meenemen?  

Blijf op de hoogte van onze evenementen:
Meer informatie over onze nieuwsbrief

Werken bij Ahoy | Veelgestelde vragen | Routebeschrijving | Contact | Disclaimer | © Ahoy Rotterdam