|
Jesse Huta Galung en Igor Sijsling strijden om plaats in het hoofdtoernooi De 37e editie van het ABN AMRO World Tennis Tournament telt in elk geval nog een derde Nederlandse deelnemer. Jesse Huta Galung en Igor Sijsling spelen zondagmiddag in de laatste ronde van de kwalificaties tegen elkaar met als inzet een plaats in het hoofdtoernooi.
Huta Galung (24) en Sijsling (22) ontvingen voor de kwalificaties een wildcard van toernooidirecteur Richard Krajicek. Het duo maakte dankbaar gebruik van de buitenkans. Amsterdammer Igor Sijsling gunde de Belg Christophe Rochus, 87ste op de wereldranglijst, slechts drie games (6-2, 6-1). Ook de Limburger Jesse Huta Galung klaarde de klus in twee sets. Alleen in de tweede set moest hij tegen de Fransman David Guez flink aan de bak: 6-2, 7-6 (9).
Naast Huta Galung en Sijsling maakt ook Raemon Sluiter nog een kans op een plaats in het hoofdtoernooi. Voor Jannick Lupescu duurde die droom slechts een uur. Het zestienjarige talent uit Jong Oranje was met tweemaal 6-1 kansloos tegen voormalig top-100 speler Andrey Golubev uit Kazakstan.
|
|

|