Werken bij Ahoy | Veelgestelde vragen | Routebeschrijving | Contact | English
Ahoy Rotterdam beursgebouw vergaderzaal congrescentrum evenementenhal sportpaleis zaal huren Ahoy Rotterdam beurzen congressen conferenties tentoonstellingen evenementen presentaties vergaderingen exposities Ahoy Rotterdam beurs congres conferentie tentoonstelling evenement presentatie vergadering vakbeurs expositie Ahoy Rotterdam entertainment Ahoy Rotterdam catering ruimte huren accommodatie locatie
 

 
Het Sportpaleis in 2011
Mijn Ahoy
Historie Ahoy
Missie en kerncompetenties
Samenwerkingsverbanden
Nieuws en persberichten
Eten en drinken
Veel gestelde vragen
Digitale nieuwsbrieven
Werken bij Ahoy
De campagne
Routebeschrijving
Contact
Huisreglement
  Home / Over Ahoy / Nieuws en persberichten / Djokovic in eerste ronde ABN AMRO World Tennis Tournament tegen Stakhovsky, vier Nederlanders in de kwalificatie

Djokovic in eerste ronde ABN AMRO World Tennis Tournament tegen Stakhovsky, vier Nederlanders in de kwalificatie

Novak Djokovic moet het in de eerste ronde van het 37e ABN AMRO World Tennis Tournament opnemen tegen de Oekraïner Sergiy Stakhovsky. De Servische nummer twee van de wereld zal dinsdagavond om 19.30 uur in actie komen. De als tweede geplaatste Nikolay Davydenko ontmoet in de openingsronde de Spanjaard Feliciano Lopez.

De Nederlandse spelers hebben lastige tegenstanders in het hoofdtoernooi geloot. Robin Haase treft de als vijfde geplaatste Tommy Robredo. Robin Haase over zijn loting: "Dat kan gebeuren met een loting. Ik heb hard getraind en nu maar hopen dat het goed zal gaan." De eveneens met een wildcard toegelaten Thiemo de Bakker speelt in de eerste ronde tegen Evgeny Korolev uit Kazachstan.

Een andere interessante partij uit de eerste ronde is het duel tussen James Blake en Marcos Baghdatis.

Kwalificatietoernooi
Gilles Simon en Andreas Beck werden vanwege blessures vervangen door Michael Berrer en Mischa Zverev. Mede dankzij deze verschuivingen kon Raemon Sluiter als alternate aan het kwalificatietoernooi worden toegevoegd, waardoor toernooidirecteur Richard Krajicek de beschikking kreeg over een extra wildcard, die aan Jannick Lupescu werd gegeven. Igor Sijsling kreeg het laatste startbewijs voor het kwalificatietoernooi.

Op zaterdag en zondag wordt het kwalificatietoernooi van het ABN AMRO World Tennis Tournament gespeeld. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur.

Het wedstrijdschema van de kwalificaties op zaterdag en het volledige schema van het hoofdtoernooi zijn in de bijlage bij dit bericht te vinden. Voor meer informatie: www.abnamrowtt.nl
Blijf op de hoogte van onze zakelijke activiteiten:
Blijf op de hoogte van onze evenementen:
Meer informatie over onze nieuwsbrief





Werken bij Ahoy | Veelgestelde vragen | Routebeschrijving | Contact | Disclaimer | © Ahoy Rotterdam